Vitamín C
ÚVOD | VŠE DŮLEŽITÉ O VITAMÍNU C | VAŠE DIAGNÓZA A VITAMÍN C | ZKUŠENOSTI S VITAMÍNEM C | KDE KOUPIT | KONTAKT

Dýchání pravou a levou nosní dírkou


Astma, ekzémy a kožní vyrážky se obecně spojují s nachlazením a plicními infekcemi. Stejně jako je správné stravování nezbytným předpokladem zdraví a vitality, tak dýchání z plných plic a čistý vzduch jsou životně důležité.

S každým nádechem do sebe dostáváme éterickou energii, která se v józe nazývá prána. Prána má dvě polarity, pozitivní a negativní a naše tělo zužitkuje obě, skrze pravou nosní dírku nadechujeme pozitivní pránu, levou negativní. Obě polarity potřebujeme.

Pravý pozitivní proud prány se nazývá sluneční energie, levý čili negativní je zván měsíční energie. Když si zacpete levou nosní dírku třeba kouskem vaty a dýcháte tak pouze pravou po dobu zhruba jedné hodiny, budete se sluneční energií oživovat, naplňovat životodárnou energií. Během této doby své myšlenky soustřeďte do těch částí svého těla, které potřebují přebudovat nebo regenerovat. Budete překvapeni výsledkem.

Dobří léčitelé většinu času dýchají pravou nosní dírkou, jsou schopni si vytáhnout a zužitkovat tímto způsobem sluneční energii, tak nevyčerpají vlastní síly tak snadno. Sluneční energie urychluje metabolizmus, takže naše tělo může zužitkovat daleko více energie z toho, co jíme, v důsledku čehož budeme moci jíst méně a být stejně nasyceni. Na druhou stranu, když držíte půst, ucpěte pravou dírku a dýchejte více levou nosní dírkou. Nebudete hladovět, neboť zažívání se zpomalí.
Máte zájem o kvalitní vitamín C s vysokou koncentrací účinných látek?
Navštivte prověřené webové stránky s nabídkou vitamínu C.


kvalitní vitamín CDýchání pravou a levou nosní dírkoupřechozí strana | další strana | seznam všech informací o vitamínu C a prapodstatě života