Vitamín C
ÚVOD | VŠE DŮLEŽITÉ O VITAMÍNU C | VAŠE DIAGNÓZA A VITAMÍN C | ZKUŠENOSTI S VITAMÍNEM C | KDE KOUPIT | KONTAKT

Hepatitida a vitamín C


(Příběhy a zkušenosti s vitamínem C)

Hepatitida vede k nedostatku vitamínu C, stres spustí mechanizmus v těle HVL-NNR a je vypuštěno velké množství ACTH a kortizolu. Nadprodukce hormonů vede k dalšímu snížení hladiny vitamínu C v plazmě a vyčerpání vitamínu C v nadledvinkách. Je třeba akutně doplnit nedostatek vitamínu C. Už skromné SUB-farmakologické dávky 10g vitamínu C denně představují výrazné zlepšení už v prvních dnech. Děti získávají zpět apetit a přibírají na váze a rychle mizí žloutenka. Choroba i hospitalizace se výrazně zkrátí.
Po léčbě C vitamínem bylo pozorováno vymizení bolesti hlavy, svalů a kloubů, vytratil se častý herpes lapalis a též furunkulóza. Pacienti velmi rychle obnovili normální stravování a už v době druhého týdne bez problémů a bez výjimky tolerovali i tučnou stravu, nevyskytly se žádné nežádoucí účinky léčby a žádné recidivy.
Vitamín C tu sehrál rozhodující roli v podpoře nadledvinek, v produkci protilátek, v ochraně jater a v podpoře metabolických funkcí. Léčba vitamínem C se tak jeví, že předčí výrazně všechny ostatní dostupné terapie.

Případ:
Pacient (doktor-ortopéd) se nakazil hepatitidou v době chirurgického zákroku. Léčil se vitamínem a to se velmi rychle projevilo na testech SGOT a SGPT, jeho ošetřující lékař nevěřil, že to je zásluhou vitamínu C a léčbu přerušil. Zdravotní stav pacienta se rychle zhoršil. Situaci začala řešit manželka a vybojovala pokračování léčby a zdravotní stav a laboratorní výsledky se opět velmi zlepšily.
Máte zájem o kvalitní vitamín C s vysokou koncentrací účinných látek?
Navštivte prověřené webové stránky s nabídkou vitamínu C.


kvalitní vitamín Cpřechozí strana | další strana | seznam všech diagnóz