Vitamín C
ÚVOD | VŠE DŮLEŽITÉ O VITAMÍNU C | VAŠE DIAGNÓZA A VITAMÍN C | ZKUŠENOSTI S VITAMÍNEM C | KDE KOUPIT | KONTAKT

Prodýchejte se ke zdraví


Už od malička jsme byli vychováváni k tomu, abychom určité věci drželi za každou cenu pod pokličkou, přetvařovali se a leccos si raději nechávali pro sebe. Potlačujeme v sobě své pocity, názory a často dokonce i vlastní přirozenost, abychom splňovali pravidla, která utváří naše společnost, a příliš nevyčnívali z řady. Pravdou ale je, že přestáváme být spontánní a potlačujeme v sobě svou přirozenost a individualitu. Každý, kdo v sobě nevyjádřené a nevědomé emoce drží, si dělá z vlastního těla skladiště této nevybité energie. Je v nás všechno, co jsme kdy skryli před ostatními i sami před sebou. Nervový systém si vše pečlivě zaznamenává a vnitřní napětí, které to s sebou přináší, vytváří bloky na energetických drahách. Celý náš život je o neustálém nabíjení a vybíjení energie. Dokonce i dýchání, tedy nádech a výdech, nese v sobě kladný a záporný náboj, které spolu tvoří dokonalou harmonii. Moderní doba je zrychlená, dýcháme velice povrchně a nedostatečně, neumíme odpočívat a pořádně si vydechnout. Tato energie jde do těla, kde si ji neustále ukládáme a její hromadění může časem způsobovat migrény, ztuhlosti svalů, žaludeční vředy, srdeční a gynekologické problémy, bolesti zad atd. Nahromaděnou energii nemáme čas zpracovat a napětí v nás stoupá. Málokdo se jí okamžitě zbaví sportem nebo jinou fyzickou aktivitou. Jógová tradice nás učí, že právě dýchání je velmi důležitým klíčem k nastolení vnitřní harmonie a zklidnění mysli.
Při nedostatečném nádechu nebo výdechu časem dochází k chronickému svalovému napětí a viditelnému ztuhnutí svalstva brady, krku, zad, břicha a pánevní oblasti. Toto napětí je důsledkem emocionálních konfliktů z naší minulosti a dechové cvičení dokáže tyto bloky zcela rozpustit. Na lidi, kteří je provádějí, mají zklidňující a přímo osvobozující dopad.
Máte zájem o kvalitní vitamín C s vysokou koncentrací účinných látek?
Navštivte prověřené webové stránky s nabídkou vitamínu C.


kvalitní vitamín CProdýchejte se ke zdravípřechozí strana | další strana | seznam všech informací o vitamínu C a prapodstatě života