Vitamín C
ÚVOD | VŠE DŮLEŽITÉ O VITAMÍNU C | VAŠE DIAGNÓZA A VITAMÍN C | ZKUŠENOSTI S VITAMÍNEM C | KDE KOUPIT | KONTAKT

Virová encefalitida


(Příběhy a zkušenosti s vitamínem C)

Virové infekce dýchacích cest, zejména způsobené adenoviry, mohou skrytě přejít do oboustranného zápalu plic. Klinické příznaky mohou navenek vypadat jako mírné nachlazení nebo chřipka. První fází je obyčejná chřipka (2-4 dny) nebo několikatýdenní mírné nachlazení. Pokud se viru podaří proniknout a infikovat mozek, nastává druhá fáze - encefalitida - příznaky jsou křeče, třes, nekontrolovaný pohyb očních bulv, dušení. Tento stav může nastat velice rychle a je nebezpečný zejména pro malé děti, které mohou zemřít následně ve velmi krátkém čase (i do 30ti minut). Je nutné podávat ve zvýšené míře vitamín C, ten opravuje a udržuje integritu stěn vlásečnic a drží tak infekci pod kontrolou.
Mikroskopické vyšetření mozku prokázalo trombózy cév a výrony, což jsou znaky nedostatku vitamínu C. mozek je logickým cílem jakéhokoliv viru, pohybující se v krevním oběhu kvůli obrovskému rozsahu jeho kapilárního systému. Klenner přirovnává skutečnost, že se virus probourá do mozku ke stejné situaci, jako když dojde k metastázování rakoviny. Je obrovský hazard - nedoléčit každé onemocnění a nachlazení. Nedoléčení může mít tragické následky.
Virus, který zasáhne nervy dýchacích svalů, může způsobit křeče až zadušení. Není čas čekat na laboratorní zkoušky, hranice mezi životem a smrtí je úzká a může jít o minuty.
Je třeba nasadit velikou dávku C vitamínu a to co nejdříve. Je preferovaná injekce či infuze s askorbátem sodným, ale velmi podobnou službu prokáže i ústně podaný vitamín C v tekuté podobě.
Máte zájem o kvalitní vitamín C s vysokou koncentrací účinných látek?
Navštivte prověřené webové stránky s nabídkou vitamínu C.


kvalitní vitamín CVirová encefalitidapřechozí strana | další strana | všechny příběhy a zkušenosti s vitamínem C