Vitamín C
ÚVOD | VŠE DŮLEŽITÉ O VITAMÍNU C | VAŠE DIAGNÓZA A VITAMÍN C | ZKUŠENOSTI S VITAMÍNEM C | KDE KOUPIT | KONTAKT

Vitamín C jako chemoterapie


Terapeutický účinek vitamínu C na rakovinu byl publikovaný už před 50 ti roky. Postupně přibývaly informace a nejnověji ho konečně potvrdil i oficiální výzkum. Rakovinové buňky spotřebují velké množství glukózy, vitamín C je molekulárně podobný glukóze a do buněk je transportován stejnými mechanizmy a proto se vitamín C spolu s glukózou dostává ve zvýšené míře do rakovinových buněk.
Paradoxně byl vitamín C vyřazen ze seznamu zkoumaných chemikálií jako prostředku pro chemoterapii v Cancer CHemotherapy national service center údajně proto, že je málo toxický.
Ale je evidentní, že budoucnost chemoterapie spočívá právě v netoxických látkách, které jsou smrtelné jen pro rakovinové buňky (vitamín C, jedlá soda).
Pokud uvážíme, že rakovina je jev, který se v přírodě celkem běžně vyskytuje, tak je logické, že se v přírodě naopak musí vyskytovat i množství protirakovinných látek, které umožňují rostlinám i živočichům, aby se s rakovinou vypořádali. Pravděpodobně půjde o rozšířené a dostupné látky. Prověřené údaje ukazují, že mezi ně pravděpodobně patří například kurkumin, kyselina&lipová, vitamín B3 a B17.


Výhody vitamínu C jako chemoterapie:

1. zabíjí především neoplastické buňky
2. je netoxický prakticky v libovolných dávkách
3. nepotlačuje imunitní systém, na rozdíl od jiných chemoterapeutik
4. zvyšuje přirozenou odolnost


C vitamín zlepšuje kvalitu života onkologických pacientů i u smrtelných případů.
Léčí bolest a zlepšuje vitalitu i u smrtelných případů, účinek je tak velký, že je možné vysadit vysoké dávky morfia. V experimentu podávali 10g vitamínu C 1000 pacientům v terminálním stádiu. Výsledky byly překvapivé: průměrná délka přežití byla o 300dní delší - 5až6ti násobná jak ve vedlejší kontrolní skupině bez C vitamínu a dokonce 5 z nich žilo ještě 3,5 roku normálním životem...
Pauling dělal i přímé experimenty na myších a myši s vysokými dávkami vitamínu C přežívaly s rakovinou 20x delší dobu. Vitamín C už v dávce 1,5g/den brání návratu rakoviny močového měchýře, vitamín C brání vzniku karcinogenních metabolitů v moči.
Máte zájem o kvalitní vitamín C s vysokou koncentrací účinných látek?
Navštivte prověřené webové stránky s nabídkou vitamínu C.


kvalitní vitamín Cpřechozí strana | další strana | seznam všech diagnóz